Przedszkole myśląc o dziecku gwarantuje:

• ciepłą i troskliwą opiekę wykwalifikowanej i zaangażowanej kadry
  • harmonijny rozwój w atmosferze pełnej przyjaźni i uśmiechu
  • możliwość udziału w zajęciach dodatkowych

Przedszkole myśląc o rodzicu gwarantuje:

• poczucie bezpieczeństwa
  • wsparcie pełnego i właściwego rozwoju dziecka
  • rzetelną informację zwrotną o możliwościach i zdolnościach dziecka
  • dopasowanie czasu pracy przedszkola do potrzeb rodziców
  • stałą dostępność kierownictwa i kadry pedagogicznej

Harmonogram dnia

6.00 - 8.15

Codziennie rano z wesołą miną przychodzimy do przedszkola. Tu czekają na nas koleżanki, koledzy i nasza Pani. Witamy się   ze wszystkimi i rozpoczynamy zabawę. Wybieramy to, co nas interesuje: klocki, lalki, samochody, puzzle, gry planszowe itp.

8.15 - 8.30
To czas na gimnastykę poranną i zabawy ruchowe. Po zabawach ruchowych idziemy do łazienki. Korzystamy z toalety i dokładnie myjemy ręce.

8.30 - 8.50
Teraz zjadamy pyszne i zdrowe śniadanie. Przekonujemy się, że mleko jest nie tylko zdrowe ale i smaczne.

8.50 - 9.00
Wspólnie z naszą Panią przygotowujemy się do zajęć dydaktycznych.

9.00 - 10.00
To czas, w którym dzieje się wiele ciekawych rzeczy. Wzbogacamy swoje wiadomości. Uczymy się wierszy, piosenek, czytamy, liczymy, rozwiązujemy zagadki.

10.00 - 11.30
Świeże powietrze to zdrowie, dlatego jest to czas na zabawy na podwórku przedszkolnym, gdzie rozwijamy swoją wyobraźnię tworząc wspólnie różne budowle. Spacerujemy po najbliższym otoczeniu i nie zapominamy o zabawach ruchowych.

11.30 - 12.00
To czas na przygotowanie do obiadu. Dyżurni pomagają w nakryciu stolików i przygotowaniu ich do posiłków. Wszystkie dzieci pamiętają o dokładnym myciu rąk i formach grzecznościowych: smacznego i dziękuję.

12.00 - 12.30
Zjadamy pyszne zupy oraz bogate w witaminy surówki przygotowane przez panie kucharki.

12.30 - 14.15
Teraz czas na odpoczynek spokojną zabawę, powtarzanie i utrwalanie wiadomości zdobytych na porannych zajęciach.

14.15 - 14.30
Sprzątamy zabawki, nie zapominamy o zabawach ruchowych i przygotowujemy się do podwieczorku.

14.30
Zjadamy smaczny podwieczorek - najczęściej są to jogurty, owoce, warzywa albo coś słodkiego.

16.45
Kolacja.

17.00 – 18.30
Kończy się dzień w przedszkolu. Rodzice zabierają nas  do domów. Ci którzy jeszcze zostają mają czas na zabawę lub na utrwalenie wiadomości zdobytych wciągu całego dnia. Pamiętamy też o zabawach ruchowych.